Hakkımızda

Sahip olduğu güçlü tekstil teknolojisi , yaratıcı ve üretken tasarım ekibiyle trendlere uygun desen ve kumaş koleksiyonu ile mükemmel sonuç odaklı çalışmayı amaç edinir.

Takip Edin

Elissa Stampa

Üretimin her aşamasında uygulanan kalite güvence sistemi ile

Sahip olduğu güçlü tekstil teknolojisi , yaratıcı ve üretken tasarım ekibiyle trendlere uygun desen ve kumaş koleksiyonu ile mükemmel sonuç odaklı çalışmayı amaç edinir. Geniş kumaş seçenekleri, hızlı üretim becerisi, rekabetçi fiyat politikası ve hızlı sunum şirketimizin pazardaki ayırt edici özellikleridir.

Uluslararası pazarlarda baskı, kumaş konularında üstün kalitesi ve teknik uzmanlığı ile öne çıkmaktadır.

Sektörde uzun yıllara dayanan tecrübemizle ilk günden bugüne dek her müşterimize bir ortak edasıyla yaklaşarak, hızlı ve doğru servis vermeyi amaç haline getiren firmamız, ulusal ve uluslararası pazarda kendine saygın bir yer edinmiştir.

Tüm koleksiyonumuzu kendi bünyemizde geliştirerek, sürekli müşterilerimizi yeni kalite ve koleksiyonlarla zenginleştirmeyi misyon haline getiren firmamız en son sertifikalı recycle kumaşları da bünyesine katarak müşterilerine yeni bir pazar olanağı sunmaktadır.

Müşteri portföyünü ihracat ve ihracatçı  müşterilerden oluşturup, iç piyasadaki tanınmış firmalarla destekleyen pazarlama ekibimiz, satış öncesi verdiği desteği satıştan sonra da sürdürerek tüm müşterilerimize güven vermektedir. Ulusal pazar için Osmanbey ve Güngörendeki showroomlarıyla müşterilerimize servis veren firmamız, uluslararası müşterilerimize ulaşmak için de her sene yurtdışı fuarlarına katılarak portföyünü geliştirmektedir. Her müşterimizin taleplerini dikkatli bir şekilde inceleyerek Ar-Ge ve Ür-Ge faaliyetleriyle müşterilerimize desteğimizi sunmaktayız.

Referanslarımız


E-Katalog

Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz

Giriş

Tasarım ve Ürün Gamı

İşimizi seviyoruz. İşimize değer veriyoruz. Kumaş ve desen koleksiyonlarımızla çok güzel işler başarıyoruz. Yenilikçi ve yaratıcı çalışma prensibimizle her zaman modayı yakından takip ediyoruz. 10 kişilik tasarım ekibimizle markanıza değer katıyoruz. Her sezon trendelere uygun koleksiyonumuzu en geniş kumaş çeşitlerimizle hizmetinize sunuyoruz.

Detay

Üretim

Başladığı günden itibaren tasarıma ve arge yatırımlarına önem veren firmamız bugün 15 adet yeni nesil makine parkuruyla yılda 2.000.000 üretim kapasitesine ulaşmıştır. Renk yönetimi, desen tasarımı ve baskı simülasyonu ile ilgili yazılımları verimli şekilde kullanan firmamız, doğru sonuçlara en kısa zamanda ulaşmak için her zaman kendini geliştirmeyi ve yenilenmeyi amaç edinmiştir.

Detay

Fuarlar

Dünyaca ünlü desen stüdyoları ile sürekli yakın çalışma prensibimizle koleksiyonumuzu yenilemeye ve genişletmeye devam ediyoruz.

Detay
x

Bilgi Al

Şifre almak için bize ulaşın..

  • info@elisssastampa.com
  • +90 212 505 10 10